Liivaprits

Liivaprits


Liivaprits on üks moodsamaid ja populaarsemaid klaaspindade töötlemise meetod , mille abiga võib klaaspinnale kanda ükskõik mis joonistuse või mustri . Meie stuudios valmistatud, liivapritsiga töödeldud klassid rõhutavad väga efektiivselt Teie isikupära ja kaunistavad interjööri .

Liivaprits-mustrid kappide peeglitel ja usteklaasidel võimaldavad luua unikaalset ruumi sisekujundust..

Klaasil teostatud kompositsioonid näevad välja eriti õrnad ja kaitsetud, nagu lühiajalised ja kaunid jäälilled. Erinevalt kilega matistamisest, liivapritsiga töödeldud tooted omavad kõrgendatud vastupanu välistele faktoritele ja omavad pikka eluiga, kuna töötlemise meetod on mehhaaniline.

Originaalselt näevad välja peeglijoonised, mis on kantud peegli taga- või esiküljele .

Esimese variandi kasutamisel töödeldakse peegli tahumist kihti ja klaasipind jääb matiks. Teise variandiga kantakse joonistus klaasile ja see peegeldub, suurendades nii kunstilist efekti.

Siin on mõned meie poolt pakutavad klaasi ja peeglite töötlemise variandid :

- Toote kogu pinna töötlemine. Pinda võib matistada erineva tihedusega, kas väikese joonistuse või siis suurte kujutiste pealekandmisega.

- Osaliselt matistamine. Peegli või klaasi servadele või keskosale joonistuste pealekandmine.

- Peegli tagumise osa töötlemine. Kujutis muutub sellisel juhul „ ruumiliseks ja sügavaks“.

- Peegli esikülje töötlemine. Kujutis näib „topelt“ , muutudes eriti täiuslikuks.

Klaasil tekkiv kujutis on praktiliselt „igavene” , seda ei saa maha peasta ega maha kraapida, matistatud pind on peeneteraline, „siidine”.

Liivapritsiga töötlemine on hinnatud mitte ainult oma dekoratiivsete omaduste poolest vaid on ka väga praktiline. Liivapritsi meetodil töödeldud pind on vastupidav keemilistele välismõjudele,

teda ei mõjuta välistemperatuuri kõikumised.

See klaasi töötlemise meetod on väärikas alternatiiv keerulitstele klaaspinna kaunistamise metoodikatele, esteetilisuse ja originaalsuse poolest isegi parem.

Just oma lihtsuse ja kvaliteedi tõttu omab liivapritsiga klaaspinna töötlemise meetod aina suuremat populaarsust erinevate pindade dekoreerimisel.